Zajęcia w parach, na których odkryjesz jak wiele radości daje muzykalność w kizombie. Na każdych zajęciach będziemy pracować z innym utworem z różnych kategorii muzycznych, które możesz usłyszeć na imprezach kizombowych. Wykorzystując podpowiedzi jakie dają instrumenty i melodia utworu opanujesz przyspieszenia, zwolnienia oraz płynność tańca (flow).

Kiedy: czwartki, godzina 18:30.
Pierwsze zajęcia: 14 lutego 2019 r.
Kurs trwa: 12 zajęć po 60 minut
Prowadzący: Adam Antoszczak
Cena: 85 zł za 4 zajęcia, 150 zł za 8 zajęć, 220 zł za cały kurs.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Co masz ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy! 🙂

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama S.C. 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Dowiedz się więcej o zajęciach w Kimamie!

Grafik

Opis zajęć

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)