Znasz już podstawy kizomby? Chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy na udoskonalanie techniki z Adamem! Ilość miejsc ograniczona (6 par). Zaczynamy już od września! 🙂

Kizomba Fusion TECHNIKA – zajęcia, dla osób na każdym poziomie tanecznym, od początkującego tancerza po zaawansowanego. Na zajęciach z techniki, będziemy dokładnie i szczegółowo przechodzili przez elementy z których składa się nasz taniec, takie jak: touch, kontra-tempo, slow-motion, lifts, shifts. Szczegółowo opracowana koncepcja rozwoju tanecznego, pod okiem instruktora pozwoli Ci szybko rozwinąć lub poprawić elementy Twojego tańca. Na tych zajęciach będziemy zwracali uwagę na postawę ciała, pracę odpowiednich partii mięśni, ustawienie stóp, nóg, pracę bioder, ale przede wszystkim zajęcia będą uczyły sposoby prowadzenia partnerek i podążania za partnerami. Wszystko to, by swobodnie dojść do momentu, w których ciało pozwoli nam razem z partnerką/partnerem interpretować muzykę, by dać swobodę, która ukazuje prawdziwą przyjemność i spełnienie w tańcu.

Kiedy: wtorek, godzina 19:40.
Pierwsze zajęcia: 14 września 2021 r.
Kurs trwa: 8 zajęć po 60 minut
Prowadzący: Adam Dobrzański
Poziom: open
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.

Cena: 30 zł pojedyncze wejście, 90 zł za 4 zajęcia, 160 zł za 8 zajęć.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata, zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Postaraj się znaleźć 🙂 jak się nie uda to my postaramy się Tobie pomóc. <3

O czym warto pamiętać?
* na terenie studia obowiązują maseczki – podczas udziału w zajęciach można je ściągnąć,
* przed wejściem na zajęcia należy wypełnić ankietę oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem,
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Regulamin

Do zatańczenia! <3