Kurs przeznaczony dla wszystkich osób, które znają kizombę w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po parkiecie. W trakcie kursu odejdziemy od tradycyjnych klimatów (zarówno muzycznie, jak i tanecznie), dzięki czemu będziesz mieć możliwość poznania oraz doświadczenia elementów zaczerpniętych z innych stylów wchodzących w skład „kizombowej rodziny”. Jeśli kochasz swobodę ekspresji, a także zależy Ci na dalszym rozwoju oraz kreowaniu własnego, tanecznego stylu – te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Sporej dawki dobrej muzyki oraz miłej atmosfery. Zapraszamy!

Kiedy: środa, godzina 19:40.
Pierwsze zajęcia: 29 maja 2019r.
Kurs trwa: 4 zajęcia po 60 minut.
Prowadzący: K&K (Katarzyna Dalkowska & Krzysztof Ziembla).
Poziom: OPEN (P1+)
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 85 zł za 4 zajęcia.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)