Dwugodzinne zajęcia w parach, na których co tydzień spotkasz się z innym pomysłem na szlifowanie umiejętności kizombowych. Pojawią się nietypowe ćwiczenia, partnerworki osadzone muzykalnie w utworach, trudniejsze kombinacje i cała masa innowacyjnych pomysłów Adama na podniesienie Twoich umiejętności na wyższy poziom.

Zajęcia przewidziane dla osób na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym (co najmniej 16 godzin zajęć za Tobą i drugie tyle przetańczone na imprezach).

Kiedy: piątki, godzina 18:30.
Pierwsze zajęcia: 15 lutego 2019 r.
Kurs trwa: 4 zajęcia (2×60 minut)
Prowadzący: Adam Antoszczak
Cena: 85 zł za 4 zajęcia 60 min + druga godzina wg cennika, .
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Co masz ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy! 🙂

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama S.C. 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Dowiedz się więcej o zajęciach w Kimamie!

Grafik

Opis zajęć

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)