Joga to dla Ciebie za mało? Kochasz tańczyć, ale czujesz, że Twoje ciało potrzebuje czegoś więcej? Połącz te dwie rzeczy i przyjdź na autorskie zajęcia z Izą!

Joga + Taniec = Joga Dance Flow 🙂
Te zajęcia to połączenie praktyki asan z elementami tańca współczesnego i oddechem o umiarkowanej intensywności. Joga dance flow kształci przepływ ruchu, dynamiczne i harmonijne przejścia z jednej pozycji do drugiej. Na zajęciach z Izą nie zabraknie również elementów kobiecej energii bellydance fusion. Ćwiczenia te poprawiają gibkość, sprawność, elastyczność, wpływają na lepszą jakość ruchu. Taki rodzaj aktywności jest doskonałym narzędziem do utrzymania zdrowego i sprawnego ciała.
Zajęcia są prowadzone na poziomie open, niezależnie od tego, co tańczysz i jak się ruszasz znajdziesz w tym swoją głębię i przyjemność.

Kiedy: wtorki, godzina 18:40.
Pierwsze zajęcia: 26 lutego 2019 r.
Kurs trwa: cykl 8 zajęć po 60 minut
Prowadzący: Iza Łogonowicz
Poziom: open
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 85 zł za 4 zajęcia, 150 zł za cały kurs.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Bardzo dobrze! Na tych zajęciach partner nie jest potrzebny! 😉