Niezmiernie się cieszymy, że w wakacje ruszamy z nowym projektem, który poprowadzi dla Was dobrze Wam znana Dominika Wójcikiewicz <3 Startujemy już pod koniec czerwca! Zapraszamy w środę 26/06 na pierwsze zajęcia!

High Heels
…czyli taniec na wysokich obcasach. To niezwykła technika tańca łącząca w sobie różne style taneczne takie jak dancehall, sexy dance, waacking czy jazz. W trakcie kursu High Heels nauczysz się nie tylko zmysłowych i kobiecych choreografii, lecz również zdobędziesz umiejętności w zakresie poruszania się w szpilkach na co dzień. Popracujemy też nad Twoją pewnością siebie. Razem stworzymy magiczną atmosferę tańca, pasji i kobiecości. Wzmocnisz mięśnie brzucha, ud oraz pośladów, czyli partii ciała będących jednymi z największych atutów kobiet. Gwarantujemy, że te zajęcia sprawią, że poczujesz się jak na scenie! Na koniec kursu nagramy wspólny teledysk! Bo przecież marzenia się nie spełniają! MARZENIA SIĘ SPEŁNIA!

Zajęcia dla osób dla których ruch nie jest obcy i czują się stabilnie chodząc w wysokich obcasach 😉

Kiedy: środa, godzina 20:30.
Pierwsze zajęcia: 26 czerwca 2019 r.
Kurs trwa: 10 spotkań po 75 min.
Prowadzący: Dominika Wójcikiewicz
Poziom: średnio-zaawansowany
Cena: pojedyncze wejście 30 zł, 90 zł za 4 zajęcia, PROMO 170 zł cały kurs (10 zajęć!)
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, wysokie obcasy oraz pozytywne nastawienie.

ZAPISZ SIĘ!

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Dominika tańczy od najmłodszych lat, związana z tańcem towarzyskim przez całe swoje nastoletnie życie, zakończyła tę przygodę w wieku 19 lat zdobywając najwyższą klasę międzynarodową „S” w obu stylach. Dziś jest finalistką wielu międzynarodowych oraz ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. W 2016 roku dostała się do półfinału programu tanecznego You Can Dance – Po prostu Tańcz, gdzie pod okiem najlepszych szkoleniowców na świecie, szlifowała swój warsztat z różnych stylów tanecznych. Swoje umiejętności zdobywała na warsztatach i szkoleniach w Polsce m.in w Egurrola Dance Studio, Open Dance Workshop Tour jak i na świecie m.in. na WHES u takich osób jak: Emanuele Battista, Hamilton Evans, EZ Twins, Alexander Chung, KK Harris, Bobby Newberry, Laure Courtellemont, Mecnun Giasar, Sohey Sugihara, Yanis Marshall, Kenzo Alvares, Rudi Smit i wielu innych. Nadal podnosi swoje umiejętności nieustannie się szkoląc i biorąc udział w wielu warsztatach.

Nie masz partnera? Bardzo dobrze! Na tych zajęciach partner nie jest potrzebny! 😉

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)