Wysokie obcasy i taniec? Chcesz spróbować czegoś nowego? Ruszamy z nowym cyklem 2h kursów HIGH HEELS w 2020!.  Zapraszamy już w niedzielę 12 stycznia na pierwsze zajęcia!

High Heels
…czyli taniec na wysokich obcasach. To niezwykła technika tańca łącząca w sobie różne style taneczne takie jak dancehall, sexy dance, waacking czy jazz. W trakcie kursu High Heels nauczysz się nie tylko zmysłowych i kobiecych choreografii, lecz również zdobędziesz umiejętności w zakresie poruszania się w szpilkach na co dzień. Popracujemy też nad Twoją pewnością siebie. Razem stworzymy magiczną atmosferę tańca, pasji i kobiecości. Wzmocnisz mięśnie brzucha, ud oraz pośladów, czyli partii ciała będących jednymi z największych atutów kobiet. Gwarantujemy, że te zajęcia sprawią, że poczujesz się jak na scenie!

Zajęcia dla osób dla których ruch nie jest obcy i czują się stabilnie chodząc w wysokich obcasach 😉

Kiedy: niedziela, godzina 16:00 – uwaga! ostatnie zajęcia 26 stycznia
Pierwsze zajęcia: 13 stycznia 2020 r.
Kurs trwa: 3 spotkania po 120 min. (2h)
Prowadzący: Dominika Wójcikiewicz
Poziom: średnio-zaawansowany
Cena: 120 zł cały kurs
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, wysokie obcasy oraz pozytywne nastawienie.

ZAPISZ SIĘ!

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Dominika tańczy od najmłodszych lat, związana z tańcem towarzyskim przez całe swoje nastoletnie życie, zakończyła tę przygodę w wieku 19 lat zdobywając najwyższą klasę międzynarodową „S” w obu stylach. Dziś jest finalistką wielu międzynarodowych oraz ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. W 2016 roku dostała się do półfinału programu tanecznego You Can Dance – Po prostu Tańcz, gdzie pod okiem najlepszych szkoleniowców na świecie, szlifowała swój warsztat z różnych stylów tanecznych. Swoje umiejętności zdobywała na warsztatach i szkoleniach w Polsce m.in w Egurrola Dance Studio, Open Dance Workshop Tour jak i na świecie m.in. na WHES u takich osób jak: Emanuele Battista, Hamilton Evans, EZ Twins, Alexander Chung, KK Harris, Bobby Newberry, Laure Courtellemont, Mecnun Giasar, Sohey Sugihara, Yanis Marshall, Kenzo Alvares, Rudi Smit i wielu innych. Nadal podnosi swoje umiejętności nieustannie się szkoląc i biorąc udział w wielu warsztatach.

Nie masz partnera? Bardzo dobrze! Na tych zajęciach partner nie jest potrzebny! 😉

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)