To się dzieję- znowu! Dúnia Pacheco w Szczecinie! 3 grudnia to będzie bez wątpienia wyjątkowy czas. Co się będzie działo? Szybciutko odpowiadamy… Dúnia zabierze nas w podróż do Angoli, opowie o tym jak wygląda życie w Angoli, czym jest taniec dla Angolczyków, jak się go uczą tańczyć i jaką wartość taniec wnosi do ich życia. Tanecznie skupimy się na afro-house, poznając charakter tego rodzaju tańca i jego podstawowe kroki. Jeżeli wystarczy czasu będzie okazja na małą Ginge! Dúnia nie uczy Kizomby, Semby, uczy fundamenty, które pomagają zrozumieć tego rodzaju tańce, by wzmocnić świadomość ciała. Czujemy, że to będzie szalenie niezapomniana sobota Kto będzie z nami? ?

INSTRUKTOR:
Dúnia Pacheco

TERMIN:
3 grudnia – sobota
PLAN:
SOBOTA
13:00-16:00 Podróż do Angoli.
* między zajęciami którkie przerwy na regenerację sił.

CENA:
110 pln całość /3h

ZAREZERWUJ SOBIE CZAS JUŻ DZISIAJ!
MIEJSCE:
Kimamuszka na dużej sali ?

ZAREZERWUJ SOBIE CZAS JUŻ DZISIAJ!
Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)
Do zatańczenia! ❤