DanceTechnique!

Zapraszamy wszystkich na nowy cykl zajęć tanecznych z techniki ruchu. Na zajęciach zaopiekuje się Wami Katarzyna Bajdek tancerką tańca towarzyskiego o międzynarodowej klasie “S”. Po dzień dzisiejszy rozwija swoją pasję i umiejętności w różnych stylach tanecznych, które pozwalają jej na kreatywne prowadzenie zajęć czego wynikiem jest jej nowy projekt DanceTechnique. Na zajęciach będziemy pracowali nad sylwetką, prawidłowym ustawieniem ciała, balansem oraz nad używaniem nogi postawnej. Wiele ćwiczeń, każdy element dopracowany do perfekcji, kontrola ruchu i ciała, to wszystkie te elementy, nad którymi będziemy pracowali właśnie na tych zajęciach. Nie można być lepszym tancerzem bez nauki ruchu, przemieszczania, równowagi obrotów, czy zwrotów. Chcesz być lepszym tancerzem, chcesz być lepszą tancerką? Nie ma na co czekać Kasia zaprasza do wspólnej pracy nad nowym, lepszym JA!

Kiedy: piątek, godzina 20:00
Pierwsze zajęcia: 11.10. 2022 r.
Kurs trwa: 8 zajęć po 55 min
Prowadzący: Katarzyna Bajdek
Poziom: open
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.

Cena: 35 zł pojedyncze wejście, 109 zł za 4 zajęcia, 189 zł za 8 zajęć.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Zapisy trwają! Ograniczona ilość miejsc! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo drogą mailową studio@kimama.pl.

ZAPISZ SIĘ!

!!UWAGA!! !!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

O czym warto pamiętać?
* na terenie studia obowiązują maseczki – podczas udziału w zajęciach można je ściągnąć,
* przed wejściem na zajęcia należy wypełnić ankietę oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem,
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Regulamin

Do zatańczenia! <3