Byłeś już z nami na CZERWCÓWCE w maju? Jak nie, to koniecznie musisz nadrobić zaległości. Jak tak – to już dobrze wiesz, że czeka Ciebie przecudowny weekend pełen wrażeń, tańca i pozytywnej energii!

Kolejny raz będziemy tańczyć do upadłego, grillować, imprezować i odpoczywać w najlepszym stylu!

Bacznie obserwuj wydarzenie, bo WKRÓTCE RUSZYMY Z ZAPISAMI I PŁATNOŚCIAMI ON-LINE oraz będziemy na bieżąco wrzucać informacje dotyczące wyjazdu.

A dokąd tym razem?
Ponownie zagościmy pomiędzy Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno! UNIEŚCIE! To tam spędzimy ten cudowny weekend.

“Ośrodek Krokus jest malowniczo położony na mierzei oddzielającej jezioro Jamno od Morza Bałtyckiego. Na całkowicie ogrodzonym i dozorowanym obszarze o powierzchni 6 ha, wśród zieleni i wzniesień (…) własne wyjście nad morze.”

Kiedy?
Od 10 do 12 maja 2019.

Dla kogo?
Dla wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić, poznać nowych, pozytywnie zakręconych ludzi, ale też dla tych, którzy za cel stawiają sobie szlifowanie swoich tanecznych umiejętności 😉

A z kim?

Z najlepszą ekipą z Tkackiej oczywiście oraz naszymi specjalnymi Gośćmi: Hanusiak Ewa Aneta i Damian Sporek
Taaaaak!! Góral i Ślązaczka prosto z Krakowa;)
Hanu – związana z Loftem od 2012 roku. Tańczy i uczy, bo celem jest wyjątkowość relacji i przyjemność. W kontakcie Hanu szuka znaczeń. I zaufania, za którym można iść choćby nad przepaście.
Sporek – ma w tańcu moc, która porywa. Jego góralska krew czasem wrze, potrafi jednak stanąć mocno na ziemi i prowadzić konkret. W tańcu wyraża to, co czuje w muzyce, a w muzyce czuje to, co przeżywa w kontakcie.. elektryzująco.

Za ile?
199 zł – pierwsze 10 os. (brak miejsc)
220 zł – dla kolejnych 30 os. (brak miejsc)
240 zł – dla kolejnych 40 os.

Co masz w cenie wyjazdu? 😎
👉6 godzin warsztatów tanecznych z naszymi specjalnymi gośćmi. 😍
👉Dwa noclegi (pt/sob, sob/nd) w pokojach 2 i 3 osobowych, wszystkie z łazienką.
👉Wyżywienie ( śniadanie,obiad i kolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę), dla chętnych jest możliwość dokupienia obiadu w niedzielę.
👉Organizacja grilla/ogniska. My zapewniamy miejsce i ogień, a Wy zabieracie to co lubicie najbardziej – kiełbaski, kaszanki, karkówki, procenty:)
👉Możliwość korzystania z dobrodziejstw i atrakcji zastanych
👉NNW dla uczestników wyjazdu.
oraz dodatkowe godziny warsztatów niespodzianek o których później 😉 💪

Co warto wiedzieć odnośnie płatności?
👉Miejsce rezerwuje wpłata całości lub BEZZWROTNEGO zadatku w wysokości 100 zł.
👉Zadatek jedynie rezerwuje miejsce, natomiast ostateczna cena zależy od momentu wpłaty całości kwoty.
👉Całość należy wpłacić do 30.04.2019, kupując pełny Pass i używając kodu „ZADATEK”, który obniży cenę o 100 zł. Po 30.04.2018 rezerwacja miejsca jest anulowana.

Jak mogę się zapisać?
Zarejestruj się w naszym systemie rezerwacji i dokonaj wpłaty on-line wybierając odpowiednią dla Ciebie opcję. Powyżej znajdziesz informacje dotyczące płatności, które mogą Ciebie zainteresować 😉 zapisy startują 5 lutego w samo południe!  LINK DO REJESTRACJI I ZAPISÓW klikaj!

UWAGA! W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika na osobę tej samej płci wysyłając wiadomość na adres studio@kimama.pl. Zmianę nazwiska na liście potwierdzimy po otrzymaniu takiej informacji od osoby oddającej miejsce. Zmiana nazwiska jest możliwa najpóźniej do 10.05.2019.

W jakim pokoju będę przechowywać walizki?
W tym roku mamy następujące pokoje do wyboru:
* 23 x pokoje 2 osobowe,
* 6 x studio dwupokojowe 4 osobowe
* 2 pokoje dla 2 osób, ale mogą być też trzyosobowe.
Zgłoszenia dotyczące zakwaterowania ogarnia standardowo nasza niezastąpiona Ola Prasałek, więc pisz w prywatnej 😉 wiadomości na fb ewentualnie mailowo na adres ola@kimama.pl.