Kurs Bachata Sensualne Intro stanowi poziom przejściowy między kursem Bachata Podstawy, a kolejnymi kursami bloku tematycznego Bachata Sensual i przeznaczony jest dla osób które z podstawami Bachaty zdążyły się już zapoznać. Podczas tego kursu dowiecie się jak wychodzić i powracać do podstawowego rytmu, kiedy i jak zatańczyć zwolnienia oraz kiedy przydatne jest przejście między męskim a damskim krokiem podstawowym. Poznacie bodyrolle i inne podstawowe warianty ruchu ciała charakterystyczne dla Bachaty Sensual oraz dowiecie się jak niepostrzeżenie znaleźć się jeszcze bliżej tanecznego partnera 🙂

Kiedy: wtorek, godzina 18:55.
Pierwsze zajęcia: 17 lipca 2018.
Kurs trwa: 8 zajęć po 60 minut.
Prowadzący: M&M, czyli Małgosia i Marcin Magryta.
Poziom: open
Cena: 85 zł za 4 zajęcia, 150 zł za cały kurs.
Co powinieneś ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy! 🙂

Nie masz partnera? Nie masz partnerki? Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz! Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego jakim jest Bachata. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Dowiedz się więcej o kursach Bachaty w Kimama Dance Studio: BACHATA w KIMAMIE.

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)