Dotychczasowe wtorkowe kursy bachaty dobiegają końca, dlatego już teraz zapraszamy Was na kolejne taneczne wyzwania.

Bachata Sensualne FLOW
Tak blisko, że bliżej sie już nie da! Zajęcia nie tylko dla tych, którzy brali udział w kursie Bachata Sensualne Intro. Zajęcia dla wszystkich, którzy z Bachatą zdążyli się już dobrze poznać i w swoim tańcu chcą uwolnić jeszcze więcej zmysłowości. Poruszymy ciało, zwiększymy zakres ruchu, opowiemy o bachatowej muzyce i wpleciemy w nią Twój taniec najlepiej jak tylko się da! Przede wszystkim jednak zaserwujemy Wam ogromną porcję nowych prowadzeń oraz wariantów ruchu ciała, dzięki którym Wasz taniec będzie jeszcze bardziej przyciągający! Czy to w ogóle możliwe?! Zapraszamy!
Kiedy: wtorek, godzina 18:55.
Pierwsze zajęcia: 25 września 2018.
Kurs trwa: 8 zajęć po 60 minut.
Prowadzący: M&M, czyli Małgosia i Marcin Magryta.
Poziom: open
Co powinieneś ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy! 🙂

Bachata IZOLACJE i TECHNIKA
Zajęcia w parze to nie wszystko! Kurs Bachata Izolacje i Technika stanowi uzupełnienie pozostałych kursów Bachaty i przeznaczony jest dla osób, które z podstawami Bachaty zdążyły się już zapoznać. Na tych zajęciach poruszymy Twoje ciało, a raczej poszczególne jego partie, dzięki czemu odkryjemy mięśnie, o których istnieniu nie zdawałeś sobie wcześniej sprawy. Otworzymy nowe możliwości ruchu ciała, udoskonalimy jego
technikę i poszerzymy jego zakres. Wykonamy proste, ale bardzo efektywne ćwiczenia kształtujące taneczną postawę oraz poznamy kolejne warianty kroku podstawowego, inne niestandardowe kroki oraz trudniejsze obroty. Wymagające elementy przećwiczymy raz jeszcze, tak by w końcu stały się łatwe i zupełnie naturalne. To wszystko wyjątkowo… solo! Każde z zajęć poprowadzimy jednak w taki sposób, abyś zdobyte umiejętności z powodzeniem wykorzystał/a podczas tańca z partnerem/partnerką. Głównym celem kursu Bachata Izolacje i Technika jest rozwój świadomości i kontroli ciała oraz jego ruchu, co w konsekwencji prowadzi do czerpania większej przyjemności i pełnej satysfakcji z tańca. Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach nie tylko tych bardziej zaawansowanych tancerzy.
Kiedy: wtorek, godzina 20:00.
Pierwsze zajęcia: 25 września 2018.
Prowadzący: M&M, czyli Małgosia i Marcin Magryta.
Poziom: open
Co powinieneś ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy! 🙂

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego jakim jest Bachata. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Dowiedz się więcej o kursach Bachaty w Kimama Dance Studio: BACHATA w KIMAMIE

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama, bądź drogą mailową studio@kimama.pl.

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)