Zapraszamy jeszcze przed wakacjami na cykl czterech bachatowych spotkań. Koniecznie sprawdźcie!

Bachata Fun – chemia w parze
…czyli o tym jak tańczyć ze sobą, a nie każdy osobno.
Co zrobić, żeby było nam obojgu wygodnie, komfortowo, przyjemnie oraz bezpiecznie. Poszukamy razem inspiracji żeby tańczyć i prowadzić w parze coś więcej niż tylko figurki. Będzie też mowa o komunikacji, o tym co to znaczy prowadzić i co to znaczy podążać. Poruszymy też typowo socjalowe tematy jak i również przedstawimy nasze spojrzenie na taniec jako improwizację.

Kiedy: poniedziałek, godzina 18:30.
Pierwsze zajęcia: 13 maja 2019 r.
Kurs trwa: 4 zajęcia po 60 minut.
Prowadzący: Ola i Dawid
Poziom: open
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 85 zł za 4 zajęcia.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)