Wakacyjny intensywny kurs Tańca użytkowego od podstaw

Zapraszamy na intensywny taneczny tydzień z tańcem użytkowym. W drugiej połowie sierpnia zaczynamy kurs od podstaw w Kimama Dance Studio.

Nie wiesz jak lub wstydzisz się tańczyć na imprezach? Kurs tańca „użytkowego” jest właśnie dla Ciebie, gdzie w szybki sposób poznasz podstawy tańca w parze. Nauczymy się prostych, ale efektownych figur, wyczucia rytmu, współpracy, a przede wszystkim zabawy! Zapoznasz się z podstawowymi krokami takich tańców jak disco fox, disco samba czy walc.
Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Przychodząc do nas przekonasz się, że TO jest łatwiejsze niż kiedykolwiek Ci się wydawało!
Po każdych zajęciach będzie chwila, aby popraktykować poznane umiejętności pod okiem instruktorów. Czeka Ciebie ponad 10H intensywnych godzin tańca! ♥

Taniec użytkowy podstawy

Kiedy: poniedziałek, środa, czwartek i piątek godz. 20.00 oraz sobota godz. 11:00
Pierwsze zajęcia: 21 sierpnia 2017r.
Kurs trwa: 5 zajęć po 100 minut, po zakończonym kursie kontynuacja nauki na kolejnym poziomie.
Prowadzący: Katarzyna Bajdek & Adam Dobrzański
Cena: 100 zł za cały kurs.
* posiadacze kart MultiSport i FitProfit mogą uczestniczyć w zajęciach bezpłatnie

Zabierz ze sobą wygodny strój, obuwie zmienne i dobry humor :)

Zapraszamy!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki? Zapisz się, a my znajdziemy dla Ciebie idealna parę taneczną. Ponad to podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki prowadzenia i podążania w tańcu.

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama, drogą mailową studio@kimama.pl lub telefonicznie +48 918314143 (po godz. 16:00).