Wakacyjny intensywny kurs Kizomby od podstaw

Zapraszamy na wakacyjny, taneczny tydzień z kizombą! Już w drugim tygodniu sierpnia uruchamiamy w Kimama Dance Studio intensywny, pięciodniowy kurs od kompletnych podstaw.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie miały wcześniej styczności z kizombą bądź chciałyby odświeżyć sobie elementarne zasady prowadzenia lub podążania, a także podstawowe figury. Zajęcia będą prowadzone w tempie pozwalającym na pełne przyswojenie wiedzy, która umożliwi Ci dalszy rozwój oraz kreowanie swojego własnego, tanecznego stylu. Jeśli chcesz nauczyć się solidnych podstaw, dobrze się przy tym bawiąc – ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy!

Po każdych zajęciach będziesz miał/-a okazję przećwiczyć nabyte umiejętności pod okiem instruktorów. Czeka na Ciebie ponad dziesięć intensywnych godzin tańca! ♥

Kizomba Podstawy – Poziom P0

Kiedy: pon., śr., czw., pt. godz. 20:00, sob. godz. 11:00
Pierwsze zajęcia: 7. sierpnia 2017r.
Kurs trwa: 5 zajęć po 100 minut (po zakończonym kursie możliwość kontynuacji nauki na wyższych poziomach).
Prowadzący: K&K (Katarzyna Dalkowska & Krzysztof Ziembla).
Co powinieneś ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 100 zł za cały kurs (posiadacze kart MultiSport lub FitProfit mogą uczestniczyć w zajęciach bezpłatnie).

Nie masz partnera? Nie masz partnerki? Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego, gdyż pozwalają na dokładniejszą naukę prowadzenia / podążania. W związku z tym brak pary nie jest już żadnym problemem.

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama, drogą mailową studio@kimama.pl lub telefonicznie +48 918314143.