Salsa social – edycja wakacyjna!

Wakacyjna edycja zajęć! W każdym tygodniu odrębny temat, możesz dołączyć w dowolnym momencie, bez obaw, że coś Ciebie ominie gdy bedziesz na urlopie 😉

Salsa social…czyli jak bawić się tańcem na imprezie.

Zajęcia dla osób, czujących swobodnie krok podstawowy i znających podstawowe figury i kombinacje w salsie. Na tych zajęciach skupiamy się na imprezowym aspekcie tańczenia salsy. Proste kombinacje, dużo zabawy. Nauczysz się tutaj ciekawych partnerworków, nadających się do tańczenia na imprezach, ale także jak rozpocząć taniec, jak podziękować za taniec, co zrobić jak w muzyce jak pojawi się break czy sekcja solowa.

Kiedy: środa, godzina 20:00.
Pierwsze zajęcia: 5 lipca 2017r.
Kurs trwa: 8 zajęć po 60 minut, po zakończonym kursie kontynuacja nauki na kolejnym poziomie.
Prowadzący: Ewa i Adam
Poziom: open
Co powinieneś ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy!
Cena: 85 zł za 4 zajęcia, 150 zł za 8 zajęć.

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego, jakim jest Salsa. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Dowiedz się więcej o kursach Salsy w Kimama Dance Studio: http://kimama.pl/salsa/

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama, drogą mailową studio@kimama.pl lub telefonicznie +48 918314143.