Bachata Sensual. Intro + kontynuacja

Lato w pełni, ale w Kimama Dance Studio bachata nie zwalnia tempa. Zapraszamy na kolejne kursy!

Bachata Sensualne INTRO
Kurs Bachata Sensualne Intro stanowi poziom przejściowy między kursem Bachata Podstawy, a kolejnymi kursami bloku tematycznego Bachata Sensual i przeznaczony jest dla osób które z podstawami Bachaty zdążyły się już zapoznać. Podczas tego kursu dowiecie się jak wychodzić i powracać do podstawowego rytmu, kiedy i jak zatańczyć zwolnienia oraz kiedy przydatne jest przejście między męskim a damskim krokiem podstawowym. Poznacie bodyrolle i inne podstawowe warianty ruchu ciała charakterystyczne dla Bachaty Sensual oraz dowiecie się jak niepostrzeżenie znaleźć się jeszcze bliżej tanecznego partnera.
Kiedy: wtorek, godzina 17:50.
Pierwsze zajęcia: 11 lipca 2017.
Kurs trwa: 8 zajęć po 60 minut.
Prowadzący: M&M, czyli Małgosia i Marcin Magryta.
Poziom: open
Co powinieneś ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy! :)

Bachata Sensualne IMPROWIZACJE
Tak blisko, że bliżej sie już nie da! Zajęcia nie tylko dla tych, którzy brali udział w kursie Bachata Sensualne Intro. Zajęcia dla wszystkich, którzy z Bachatą zdążyli się już dobrze poznać i w swoim tańcu chcą uwolnić jeszcze więcej zmysłowości. Poruszymy ciało, zwiększymy zakres ruchu, opowiemy o bachatowej muzyce i wpleciemy w nią Twój taniec najlepiej jak tylko się da! Przede wszystkim jednak zaserwujemy Wam ogromną porcję nowych prowadzeń oraz wariantów ruchu ciała, dzięki którym Wasz taniec będzie jeszcze bardziej przyciągający! Czy to w ogóle możliwe?! Zapraszamy!
Kiedy: wtorek, godzina 18:55.
Pierwsze zajęcia: 11 lipca 2017.
Kurs trwa: 8 zajęć po 60 minut.
Prowadzący: M&M, czyli Małgosia i Marcin Magryta.
Poziom: open
Co powinieneś ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy! :)

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego jakim jest Bachata. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Dowiedz się więcej o kursach Bachaty w Kimama Dance Studio: BACHATA w KIMAMIE
Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można bezpośrednio w Studiu Tańca
Kimama, drogą mailową studio@kimama.pl lub telefonicznie +48 918314143.